Buderus
Klientom o nieco większych oczekiwaniach, zwłaszcza dotyczących szybkości i wygody przygotowania ciepłej wody oraz dodatkowych możliwości systemu grzewczego, firma Buderus Technika Grzewcza proponuje kotły naścienne serii Classic.
Kotły naścienne serii Economy o sprawności nominalnej do 92% to propozycja dla inwestorów, którzy chcą nabyć nowoczesne i markowe urządzenie grzewcze w szczególnie atrakcyjnej cenie.
Inwestorom o najwyższych wymaganiach, chcącym otrzymać komfort cieplny porównywalny z kotłownią stojącą, oraz szczególnie dbającym o czystość spalania i oszczędną eksploatację, koncern Buderus proponuje naścienne kotły kondensacyjne serii Excellent.
Mowiąc w kilku słowach, kotłownia gazowa Logano G124 to cicha, ekonomiczna i ekologiczna eksploatacja. I niezawodność - odpowiednio programując pracę Logano G124 możemy zapomnieć o naszej kotłowni, mamy bowiem gwarancję domowego ciepła przez wiele lat.
Opisana wcześniej kotłownia Logano G124 to sprawdzony w praktyce, idealny system grzewczy serii Classic dla osób chcących nowocześnie i niezawodnie ogrzewać swój dom, nie płacąc przy tym wygórowanych rachunków za gaz i, co bardzo istotne, do nabycia po atrakcyjnej cenie zestawu.
Żeliwny kocioł gazowy Logano G234 został zaprojektowany dla kotłowni obsługujących zarówno nowe, jak i stare, modernizowane instalacje grzewcze o mocy od 38 do 60 kW.
Współczesne instalacje centralnego ogrzewania powinny być wyposażone w grzejniki o małej pojemności wodnej, a tym samy o niewielkiej bezwładności cieplnej.

Sterowanie Logamatic 2107, przewidziane do zastosowania w kotłowniach gazowych Logano G124, Logano G134 oraz Logano G234, należy do systemu regulacyjnego serii 2000.
Zaletą nowoczesnego systemu grzewczego jest szybkie i komfortowe przygotowanie ciepłej wody.
Klimatyzacja
Technika grzewcza
Pellets - nowe źródło energii
Gazowy modułowy blok energetyczny
Odkurzacze centralne
Odzież robocza
Baseny ogrodowe
   

wykonanie i hosting Atcom