Vitosol 100

     Płaski kolektor słoneczny z powłoką typu Sol-Titan. Powierzchnia kolektora: 2,5 m2.

     Kolektor Vitosol 100 przekonuje dzięki korzystnej proporcji ceny do parametrów technicznych. Dzięki prostemu systemowi montażowemu można go w krótkim czasie zamocować na dachu.Kolorystyka i atrakcyjna forma kolektorów Vitosol stwarzają zupełnie nowe możliwości zharmonizowania kolektora z dachem. Nowe maskownice zapewniają harmonijne przejście powierzchni kolektora w pokrycie dachu. Standardowo maskownice i ramy kolektorów dostarczane są w kolorze brązowym. Na życzenie mogą być dostępne we wszystkich innych kolorach RAL, co pozwala na dopasowanie się do kolorystyki dachu. W ten sposób kolektor staje się integralnym elementem wystroju dachu.PRZEGLĄD ZALET:

  • Wysokie bezpieczeństwo eksploatacji i duża trwałość dzięki wysokojakościowym, odpornym na korozję materiałom, takim jak stal szlachetna, aluminium, miedź, specjalne szkło solarne i rama z jednolitą taśmą uszczelniającą.
  • Wysoki współczynnik sprawności dzięki pokryciu absorbera powłoką Sol-Titan, zintegrowanemu orurowaniu i wysoce skutecznej izolacji cieplnej.
  • Łatwy transport na dach budynku dzięki niewielkiej masie i gabarytom.
  • Krótki czas montażu poprzez sprawdzony system wtykowy do szeregowego połączenia kilku kolektorów w jedno pole. Nie ma potrzeby układania długich rur oraz stosowania obszernej izolacji cieplnej - zasilanie i powrót układu solarnego przyłącza się w łatwy sposób po jednej stronie.
  • Z uniwersalnym zastosowaniem:montaż pochyły na dachu, integracja z dachem a także montaż wolnostojący na dachach płaskich.
  • Wielkość kolektora: 2,5 m2. Jest ona przewidziana do montażu poziomego i pionowego.
  • Znak CE i test jakościowy Instytutu SPF z Rapperswil. Spełnia wymagania znaku ekologicznego "Błękitny Anioł".

powrót       wyślij zapytanie

Klimatyzacja
Technika grzewcza
Pellets - nowe źródło energii
Gazowy modułowy blok energetyczny
Odkurzacze centralne
Odzież robocza
Baseny ogrodowe
   
wykonanie i hosting Atcom